if you lost youre soul, you'll find it here

AcasaCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

Those Nights

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 23 ... 42, 43, 44  Urmatorul
AutorMesaj
Mike Hauntings

Data de înscriere : 26/09/2010

MesajSubiect: Re: Those Nights    Sam Noi 20, 2010 1:29 am

Fericit ca brunetul ii acceptase sarutul, continua sa il provoace, strecurandu'si limba printre buzele lui,inchizandu'si ochii la loc.Inca putea simti durerea sfasietoare de la nivelul taliei sale, ce se ameliora cu trecerea secundelor.Isi duse mainile in jurul taliei lui, continuand sa adanceasca sarutul in modul sau.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Andrew Kage
Admin

MesajSubiect: Re: Those Nights    Sam Noi 20, 2010 1:56 am

Ii puteam observa stilul diferit de-a saruta de data asta ins aimi placea.Atat de mult incat am hotarat ca e timpul sa ma misc si asta am facut.Imi tineam mainile pe talia sa,incepand sa fac miscari lente de dute-vino in el,strangand in continuare din ochi
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://ghost-story.forumz.ro
Mike Hauntings

MesajSubiect: Re: Those Nights    Sam Noi 20, 2010 2:13 am

Inghiti sec, incercand sa termine sarutul cu toate ca ii era a naibii de greu. Il durea ce'i drept dar nu dorea sa arate acest lucru. Stia ca e mai bine daca tace pur si simplu.Isi indrepta coloana, continuand sa il sarute intr'un stil oarecare, ce nu putea fi numit intocmai al lui. Cu ce se poate deosebi de un simplu sarut?Cu toate ca pierce'u il cam deranja, nu se opri aici. Isi ridica usor mainile pe spatele brunetului retragandu'si'le intr'un final.
Sus In jos
Andrew Kage
Admin

MesajSubiect: Re: Those Nights    Sam Noi 20, 2010 2:16 am

Ma intrebam intr-una daca era bine ceea faceam acum.Nu stiam daca dupa asta pustiul va ajunge sa ma urasca insa m-am abtinut cat de mult am putut iar seara asta,toate probleme prin care am trecut,dezamagirile si certurile chiar mi-au pus capac.El era singurul care ma intelegea,care ma iubea si vroiam s-al simt cat de aproape puteam,sa stiu ca el este numai al meu.Continuam acele miscari,corpul pustiului obisnuindu-se repede cu ele se parea.AM rupt sarutul caci lipsa de aer facea imposibila continuarea lui,privindu-i chipul lui Mike
Sus In jos
Mike Hauntings

MesajSubiect: Re: Those Nights    Sam Noi 20, 2010 5:09 pm

Treptat , putea simti cum durerea incepea sa se imbine cu placerea, provocandu'i dorinta de a continua. Il stranse tare in brate cand observa ca brunetul opri sarutul, tinandu'si ochii inchisi. Cum reusise pana acum sa raneasca o astfel de fiinta? Nici el nu intelegea dar cu siguranta numai vroia sa il dezamageasca vreodata.Andy era singura persoana care ii oferea protectia si iubirea dupa care tanjea de atata timp.
Sus In jos
Andrew Kage
Admin

MesajSubiect: Re: Those Nights    Dum Noi 21, 2010 10:23 pm

Continuam acele miscari,incercand sa respir regulat si sa uit si eu de durea acestui act.Era cam greu insa placerea era cu mult mai mare,mai ales ca era vorba si de cel pe care-l iubeam
Sus In jos
Mike Hauntings

MesajSubiect: Re: Those Nights    Lun Noi 22, 2010 12:47 am

Continua sa isi tina ochii inchisi, in scurt timp obisnuidu'se cu miscarile insa fiind innebunit de placerea ce continua sa puna stapanire asupra lui.Isi musca cu forta buza racorindu'si chipul doar pentru cateva clipe cu dara de sange ce i se prelingea pana sub barbie. Nu simtea durerea ci doar placerea ce i'o provoca brunetul.Isi trecu mana prin parul lui Andy, tragandu'l incet si sarutandu'l pe buze. Gemetele deja rasunau in camera ca niste ecouri, lucru ce il enerva. De fiecare ddata avea impresia ca asta ii demonstreaza slabiciunea
Sus In jos
Andrew Kage
Admin

MesajSubiect: Re: Those Nights    Lun Noi 22, 2010 1:24 am

Adoram sa-l auzit gemand,asta imi dovedea faptul ca nu numai eu ma simteam bine,ci si el.I-am raspuns la sarut,mai pasional ca oricand,penetrandu-l acum pana la capat,oferindu-i o placere si mai mare,simtind-o eu din prima secunda
Sus In jos
Mike Hauntings

MesajSubiect: Re: Those Nights    Lun Noi 22, 2010 12:49 pm

Isi indrepta automat spatele, tonul gemetelor sale crescand considerabil. Inca isi mai musca buza, nereusind sa continue sarutul, oricat de mult si'ar fi dorit asta. Gustul amar se raspandise rapid in intreaga gura, reusind sa simta racoarea sangelui.Incerca sa isi treaca palma peste dara de sange, oprind fiecare actiune de a ei. Isi duse ambele maini pe umerii brunetului, privindu'l printre gene.Placerea ce i'o oferea deja era superioara durerii
Sus In jos
Andrew Kage
Admin

MesajSubiect: Re: Those Nights    Lun Noi 22, 2010 5:20 pm

Respiram cu dificultate insa nu asta era important.Important era ca el sa se simta bine,sa vada ce inseamna sa fie iubit de mine.Imi tineam ochii inchisi,lasandu-mi capul putin aplecat.Am marit ritmul acelor miscari fiind acum cu totul in el,profitand de fiecare clipa de placere
Sus In jos
Mike Hauntings

MesajSubiect: Re: Those Nights    Lun Noi 22, 2010 8:25 pm

Scoase un mic si incontrolabil geamat, lasandu'si din nou caninii la vedere. Pe moment il duruse, ba chiar avuse impresia ca ii rupse fiecare particica a corpului sau, insa, in scurt timp placerea revenise. Continua sa isi muste buza, ritmul respiratiei sale fiind unul din ce in ce mai scazut. Cu toate ca placerea puse deja stapanire pe el asta nu insemna ca numai simte si durerea.Isi indrepta spatele redeschizandu'si ochii. Privirea ii era capturata de chipul brunetului sau, ce devene din ce in ce mai idolizat de Mike.
Sus In jos
Andrew Kage
Admin

MesajSubiect: Re: Those Nights    Lun Noi 22, 2010 11:41 pm

L-am intins pe spate pe pusti caci incepusem sa amortesc.M-am sprijinit in maini,stand desupra lui,privindu-l chipul angelic.Nici nu ma miram de ce ma indragostistisem atat de repede de el.Era tot ce mi-as fi putut dorii vreodata.I-am oferit un nou sarut pasional,reluand miscarile
Sus In jos
Mike Hauntings

MesajSubiect: Re: Those Nights    Mar Noi 23, 2010 1:09 am

Observand ca miscarile incetase, folosi aceasta pauza ca pretext pentru a trage cat mai mult aer in piept. Se intinse dupa cum ii dictase mainile brunetului, simtindu'si corpul lipit in intregime de asternut. In scurt timp, simtise cum revine atat placerea cat si durerea. Incepuse sa se obisnuiasca cu durerea, insa placerea era peste puterile sale. Ii privea chipul in continuare, lasand conturul negru sa ii puna ochii in evidenta.
Sus In jos
Andrew Kage
Admin

MesajSubiect: Re: Those Nights    Mar Noi 23, 2010 1:17 am

Multumesc lui D-zeu ca ma certasem cu Deka caci,cu siguranta nu mai aveam eu parte de momentele astea,avandu-l pe el intr-una pe cap.Profitam din plin de clipele astea ca de vis,facandu-l pe cel ce-l iubeam sa simta adevarata placere,o placere diferita ca atunci cand o faceai cu o femei.AM continuat sarutul,explorandu-i fiecare coltisor al gurii
Sus In jos
Mike Hauntings

MesajSubiect: Re: Those Nights    Mar Noi 23, 2010 12:38 pm

Ii prinse fata intre palme, continunand sarutul, bineinteles. Placerea ce putea sa i-o ofere brunetul era cu mult peste ideile sale, ba chiar si fata de o femeie. Alea de obicei erau mataite si enervante, rar, fiinte de treaba.Isi desprinse usor buzele, lasandu-i loc limbii brunetului. Isi duse una dintre maini pe spatele lui, inchizandu-si la loc ochii.
Sus In jos
Andrew Kage
Admin

MesajSubiect: Re: Those Nights    Mier Noi 24, 2010 12:20 am

SImtindu-i mana pustiului peste dragonul meu tatuat pe intreg spatele imi oferea mici fiori pe sira spinarii.Continuam sa-l sarut pasional,insa fara sa ma opresc din acele miscari ale carui ritm devenea din ce in ce mai alert insa fiind facute cu grija
Sus In jos
Mike Hauntings

MesajSubiect: Re: Those Nights    Mier Noi 24, 2010 1:44 am

Inca isi tinea ochii inchisi, durerea revenind , ce'i drept in niciun caz la fel de puternica asemenea inceputului.Isi ridica mainile pana la nivelul gatului sau, ducandu'si una dintre palme pe obrazul lui. Continua sarutul fara sa spuna nimic, fara sa lase miscarile trupului sau sa iasa in evidenta.Cum ii era obiceiul, isi redeschise ochii privindu'i chipul brunetului, cu aspect zeiesc pentru el. Nu intelegea.. Cum de se alese cu o astfel de fiinta perfecta?
Sus In jos
Andrew Kage
Admin

MesajSubiect: Re: Those Nights    Mier Noi 24, 2010 1:47 am

Ma sprijinema inca in maini,facand acele miscari cat mai palcute.CUm putusem sta atat timp fara sa ma ating de un corp perfect ca al lui?Numai cand il priveam acum,cand il simteam abia puteam sa ma mai recunosc.Ma schimbase mult pustiul asta,ii datoram totul lui si aveam de gand sa am grija eu de el in toate privintele insa...acum,doar placerea era importanta,si mesajul ce vroiam sa i-l transmit prin actul asta
Sus In jos
Mike Hauntings

MesajSubiect: Re: Those Nights    Mier Noi 24, 2010 1:55 am

Continua sarutul, negasind niciun motv care ar putea intrerupe fictiunea pe care acum o traia. Cu toate ca si aici exista durere, cu siguranta si cu ochii inchisi ,ar fi ales lumea asta pentru el, in astfel de momente, de poveste. Savura fiecare secunda in parte, intrerupand pentru cateva secunde sarutul pentru a trage puternic aer in piept, reluand sarutul , oferindu'i si brunetului din aerul abia tras.Isi reinchise ochii, privindu'l printre gene, simtindu'se mai in siguranta asa. Nu stia ce ii ofera o asemnea senzatie dar nici ca are curios sa afle
Sus In jos
Andrew Kage
Admin

MesajSubiect: Re: Those Nights    Mier Noi 24, 2010 1:58 am

Nu stiam cat timp a durat actul asta insa simteam ca nu mai am mult.Fusese deja de-ajuns pentru mine,fiind mult mai calm acum si mai impacat cu toate cele intamplate.Inca cateva miscari dupa care am intrerupt sarutul,strangand puternic din ochi,eliberandu-ma in el
Sus In jos
Mike Hauntings

MesajSubiect: Re: Those Nights    Mier Noi 24, 2010 2:11 am

Scoase un ultim geamat cand simtise ca brunetul se eliberase in el, strangand din dinti. Ritmul respiratiei sale se ingreuna, creand o noua durere imbinata cu placere. Chiar nu intelegea de ce se simtea asa? Oare fetele cand intretineau acte sexuale cu el... se simteau la fel? Acest lucru il puse pe ganduri, expresia fetei acoperind bine intrebarile ce il deranjau. Ii prinse buza brunetului cu dintii,tragand usor de ea, trecandu'si imediat dupa limba peste ea
Sus In jos
Andrew Kage
Admin

MesajSubiect: Re: Those Nights    Mier Noi 24, 2010 2:13 am

Mi-am deschis ochii,respirand cu greutate.Ii priveam chipul angelic,perfect,zambind slab.Era prima data cand ma simteam atat de bine si de usurat dupa ce-am facut-o.Mi-am scos mandria din el,intinzandu-ma langa pusti,incercand sa-mi revin in simtiri,privind tavanul ranjitor
Sus In jos
Mike Hauntings

MesajSubiect: Re: Those Nights    Mier Noi 24, 2010 12:21 pm

Scoase un mic tipat, abea auzit, reusind sa il simta pe brunet langa el. Vroia sa se intarca astfel incat sa il imbratiseze insa corpul nu ii permitea asta. Acum iar revenise o parte din durere, ce numai era alinata de placere.Isi deschise ochii, inchizandu-i la loc. Respira cu greu, insa realiza ca ritmul se va regulariza in scurt timp.Cate dorea sa ii spuna brunetului, insa se opri , preferand sa taca. Probabil avea si el problemele lui. Si la urma urmei, numai conta daca ii spunea cat de mult il iubeste , nu? Deja devenise un obicei si probabil brunetul se obisnui cu el.
Sus In jos
Andrew Kage
Admin

MesajSubiect: Re: Those Nights    Joi Noi 25, 2010 12:26 am

Ah,acum cred ca am realizat cu adevarat ce simteam pentru pusti.Stiam ca il iubesc inca de la inceput insa mi-am dat seama ca aici e vroba de o altfel de dragoste,mult mai puternica.Imi indrept privirea spre el,zmabind larg.Cred ca il durea,cu siguranta il durea.Mi-am pus capul pe pieptul lui,inchizandu-mi scurt ochii
-Te iubesc pustiule,te iubesc mult!
Sus In jos
Mike Hauntings

MesajSubiect: Re: Those Nights    Joi Noi 25, 2010 1:21 am

Schita un ranjet larg cand il auzi, inchizandu-si ochii la loc. Simtind capul brunetului pe propriul piept, isi duse mana pe obrazul acestuia, evitand cu greu sa rosteasca si el aceleasi cuvinte. Era in stare sa le repete de mii de ori, insa se gandea si la o posibila plictiseala din partea brunetului sau. Isi duse si cealalta mana pe umarul baiatului, pastrandu-si zambetul pe fata. In ciuda durerii ce o poseda in acel moment, totul parea a fi un vis.
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Those Nights    

Sus In jos

Those Nights
Sus 
Pagina 43 din 44Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 23 ... 42, 43, 44  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Ghost Story :: Orasul parasit :: Caminul :: Camere-
Mergi direct la: