if you lost youre soul, you'll find it here

AcasaCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

Those Nights

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 22 ... 41, 42, 43, 44  Urmatorul
AutorMesaj
Andrew Kage
Admin

Data de înscriere : 26/09/2010

MesajSubiect: Re: Those Nights    Lun Noi 15, 2010 3:59 am

AM asteptat prea mult si acum era clar ca nu mai puteam rabda.In seara asta,pustiul nu avea sa scape prea usor.Continuai sa-l sarut,jucandu-ma cu sfacurcurile lui
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://ghost-story.forumz.ro
Mike Hauntings

MesajSubiect: Re: Those Nights    Lun Noi 15, 2010 8:35 pm

Simtind treptat lipsa aerului, intrerupse sarutul, muscandu'si buza inferioara. Mainile brunetului ii ofereau o cantitate limitata de placere, lasandu'l cu simple dorinte si ganduri.Isi duse mainile in jurul taliei brunetului, reusind sa isi gaseasca o ocupatie pentru gura sa, nedorind sa arate placerea ce o simtea in acel moment.Ii atingea pielea de la nivelul gatului cu buzele,aplicand mici saruturi din cand in cand
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Andrew Kage
Admin

MesajSubiect: Re: Those Nights    Mar Noi 16, 2010 2:49 am

Nu am mai rezistat asa ca l-am intins in cele din urma in pat.Stateam deasupra lui,umplandu-i corpul de saruturi dupa ce l-am lasat fara tricou.Pentru mine,noaptea asta va insemna mult
Sus In jos
Mike Hauntings

MesajSubiect: Re: Those Nights    Mar Noi 16, 2010 3:01 am

Se lasa intins pe pat, inchizandu'si ochii si muscandu'si buza inferioara. Isi trecu mana peste spatele lui, lasandu'si fata la nivelul fetei lui. Crease o dara de saliva ce tinea de la barbie pana la ureche, muscandu'i usor lobul. In el erau multiple sentimente, Andy provocandu'i cele mai ascunse placeri. Nu vroia sa spuna nimic de frica sa nu se opreasca iar, macar asa se putea simti si el folositor.
Sus In jos
Andrew Kage
Admin

MesajSubiect: Re: Those Nights    Mar Noi 16, 2010 3:03 am

AM strans usor din ochi cand ma muscase,ranjind pervers as acum numai eu stiam s-o fac.In scurt timp il las complet fara haine,dezbracandu-ma si eu.De data asta nu mai era cale d eintoarcere,nici nu ma gandeam sa ma opresc
Sus In jos
Mike Hauntings

MesajSubiect: Re: Those Nights    Mar Noi 16, 2010 3:08 am

Isi intoarse privirea timid intr'o parte, tragand aer in piept. Nu avea de gand sa lase urma de timiditate in astfel de momente. Isi duse mana prinzandu'i mandria, ranjind pervers. Orice mascul avea aceasta slabiciune. Incepuse sa isi miste mana ce'i drept incet , marind ritmul treptat.
Sus In jos
Andrew Kage
Admin

MesajSubiect: Re: Those Nights    Mar Noi 16, 2010 10:09 pm

Mi-am lasat privirea asupra lui,eu stand in genunchi in fata lui,pe pat.Ranjesc larg,lasandu-mi coltii groaznici de ascutiti la vedere.Im momentul in care incepuse sa faca acele miscari,am strans usor din ochi simtind mii de fiori pe sira spinarii.Nici nu mai tinema minte de cand nu mai facusem asta
Sus In jos
Mike Hauntings

MesajSubiect: Re: Those Nights    Mar Noi 16, 2010 10:18 pm

Zambi larg, continuand sa isi miste mana, intr'un ritm din ce in ce mai alert.Intre timp, isi apropie chipul de al brunetului, reluand sarutul. Nu stia de ce insa inima ii batea cu putere, asta observandu'se chiar si dupa miscarile pieptului sau. Isi retrase mana, ducand'o pe talia lui Andy, inchizandu'si ochii.Nu dupa mult timp incepuse o serie noua de saruturi pe gat, apeland si la ajutorul limbii sale din cand in cand
Sus In jos
Andrew Kage
Admin

MesajSubiect: Re: Those Nights    Mar Noi 16, 2010 10:22 pm

Se parea ca si pustiul avea chef de asta.Ma bucuram,n-as fi vrut sa fiu nevoit sa il oblig.In plus,era prima data cand trecuse atat de mult timp de cand eram cu cineva si nu facusem nimic.Mi-am lasat capul pe spate,scotand un mic geamat caci gatul era zona mea extrem de sensibila.L-am intins din nou pe pat,stand deasupra lui.In seara asta el nu va face nimic,eu voi face tot.Vroiam sa-l invat,sa-i demonstrez ce inseamna sa fi iubit de mine.Incep sa-l sarut pe gat,coborand asupra sfarcurilor lui deja intarie,trecandu-mi limba peste ele.Intre timp,i-am cuprins mandria cu mana dreapta,incepand sa ma joc cu ea
Sus In jos
Mike Hauntings

MesajSubiect: Re: Those Nights    Mar Noi 16, 2010 10:31 pm

Se lasase prins intre propriile idei, nerealizand mare lucru.Era innebunit de toate actiunile, singurul lucru ce putea simti era raspunderea gesturilor. Se intinse usor pe pat, muscandu'si buza inferioara. Cu siguranta nu avea sa faca fata placerii, Scapa un mic geamat cand simti mana brunetului, dechizandu'si ochii. Era cam ciudat ce'i drept. Intotdeauna, singurele "specii", cum le spunea el, cu care intretinuse relatii intime fiind fetele. De fapt, niciodata nu isi acceptase orientarea sexuala. Privea baietii drept jucarii distractive, in niciun caz nu se visaze pana acum in aceasta ipostaza.Problema ce il impiedica sa refuze urmatorul act fiind sentimentul de dorinta reciproca si cele fata de brunet. Realiza si el cat de mult il dorea, cat vroia sa il simta mai aproape decat era.
Sus In jos
Andrew Kage
Admin

MesajSubiect: Re: Those Nights    Mier Noi 17, 2010 3:26 am

AM continuat sa ma joc posesiv cu mandria lui,oferindu-i doar o mica parte din placerea ce va urma.Mi-am ridicat saruturile,facandu-i cerculete fine de saliva pe pielea gatului,muscandu-l din cand in cand fara sa-i las urme urate,deocamdata
Sus In jos
Mike Hauntings

MesajSubiect: Re: Those Nights    Mier Noi 17, 2010 3:54 am

Isi inclina capul intr'o parte, ducandu'si palma pe obrazul brunetului. Inca isi musca buza, lasandu'si canii ascutiti la vedere. Inghiti sec, lipindu'si in intregime corpul de pat. Ce il mai putea innebuni brunetul. Mainile sale ii ofereau placerea de mult pierduta, facandu'l sa uite momentan de ceea ce se intampla defapt. Ce'i drept, ii era frica sa faca vreo miscare gresita, de asta evitand sa se miste si el. Nu dorea sa strice totul doar printr'un singur gest, cu toate ca dora sa ii arate brunetului de ce este instare
Sus In jos
Andrew Kage
Admin

MesajSubiect: Re: Those Nights    Mier Noi 17, 2010 3:58 am

-Relaxeaza-te
Ii soptesc la ureche,muscandu-i apoi lobul,incet,doar ca sa-i provoace palcere,nu durere.Era foarte incordat,se observa usor si nu intelegeam de ce
Sus In jos
Mike Hauntings

MesajSubiect: Re: Those Nights    Mier Noi 17, 2010 9:16 pm

Trase aer in piept,inchizandu'si ochii incercand sa faca intocmai cum spunea brunetul. Muscatura usor simtita de pielea baiatului ii aduse pe fata ranjetul ce il pierduse printre ganduri disperate dupa atentie.
-Asa voi face!
Spune, trecandu'si limba peste buzele lui, incercand sa se bucure de toate. Era mult prea agitat pentru a face vreo miscare. Era prima oara cand se vedea in aceasta ipostaza. De obicei era invers si bineinteles niciun baiat prin jur, ci simple fete ce ii admirau corpul la fiecare miscare.
Sus In jos
Andrew Kage
Admin

MesajSubiect: Re: Those Nights    Joi Noi 18, 2010 12:49 am

Am zambit larg,mai mult ranjit,privindu-l atent pe pusti.Imi lipesc buzele de ale lui,oferindu-i un sarut pasional,plin de dragoste in timp ce mi-am coborat mana dreapta mai jos,la sezutul lui,penetrandu-l cu un deget,avand parte de-o surpriza.Era virgin....Cred ca glumea,insa nu se prea parea la cat de stramt era acolo.Chiar sa fie prima lui data cu un baiat?Hehehe,norocul meu atunci
Sus In jos
Mike Hauntings

MesajSubiect: Re: Those Nights    Joi Noi 18, 2010 1:26 am

Ii raspunse sarutului cat reusi, sfarsindu'l printr'un mod pe care nu el il alesese. Scoase un tip puternic, imediat dupa muscandu'si buza. Nici el nu se credea in stare sa tipe atat de tare.Respira cu ingreunare din cauza agitatiei, simtindu'se incoltit de gandurile ce parca pentru prima oara regretau principiul sau vechi. Se simtea ca un prost ca inca nu o mai facuse. De fapt inca era un soc pentru el acceptarea sa. Oricum pe de'o parte era bucuros ca se pastrase pana acum , pentru cineva pentru care credea el ca merita.
Sus In jos
Andrew Kage
Admin

MesajSubiect: Re: Those Nights    Joi Noi 18, 2010 3:07 am

Mi-am indreptat privirea spre el,putin ingrijorat.Tipatul ala nu dovedea nimic bun,iar gandul ca eram cam mare pentru el ma cam speria.Nu vroiam sa-l fac sa sufere,fiind prima lui data.Poate ar fi trebuit sa-l las sa faca asta cu altcineva care nu o avea atat de mare ca sa nu sufere prea mult insa inima nu ma lasa.Se pastrase pentru mine,lucru ce ma bucura enorm,iar eu sa-l pun sa o faca cu altul ar fi o nebunie curata
-Hei,esti bine?
Sus In jos
Mike Hauntings

MesajSubiect: Re: Those Nights    Joi Noi 18, 2010 8:42 pm

Dadu pozitiv din cap, afisand un zambet sters, specific lui.
-Sunt mai bine ca niciodata.
Spune, apucandu'i chipul cu ambele maini, sarutandu'l apasat pe buze. Asta mereu il linistea, facandu'si chiar si de data asta efect. Ca vroia ca nu, ii era de ajuns sa ii simta aroma buzelor si agitatia disparea ca intotdeauna, indiferent de situatie.Nu avea de gand sa intrerupa nimic, ba din contra. Dorea sa isi simta amprenta lui pe propriul corp, asta fiind soluatia perfecta pentru dorinta sa.
Sus In jos
Andrew Kage
Admin

MesajSubiect: Re: Those Nights    Vin Noi 19, 2010 2:31 am

Mi-am inchis ochii,lasandu-ma purtat de sarutul lui.AM inceput sa-mi misc degetul in el ca sa-l obisnuiesc cat de cat cu ce va urma.Speram totusi ca o vom duce la capat cu toata chestia asta si ca n-o sa-l doara chiar atat de rau cum imi imaginam eu
Sus In jos
Mike Hauntings

MesajSubiect: Re: Those Nights    Vin Noi 19, 2010 3:00 am

Continua sa adanceasca sarutul, simtind totusi durerea din partea de mai jos al corpului.Nu avea de gand sa opreasca totul aici. Trase aer in piept, asezandu'se intr'o pozitie pe care o credea cat de cat comada, bineinteles nemiscandu'se prea mult loc. Isi trecu limba peste buzele brunetului, incepand sa il sarute pe gat, inchizandu'si ochii:
-T-te iubesc!
Spune, tinandu'si ochii strans inchisi continuandu'si seria de saruturi, ce cobora din ce in ce mai mult.
Sus In jos
Andrew Kage
Admin

MesajSubiect: Re: Those Nights    Vin Noi 19, 2010 3:13 am

Mi-am muscat buza inferioara,simtind din nou acei fiori pe sira spinarii
-Si eu te iubesc
SPun mai mult soptit,retragandu-mi degetul.Acum urma partea cea mai grea.L-am asezat mai bine,stand in genunchi in fata lui.Il priveam atent in timp ce i-am despartit picioarele,potrivindu-mi mandria pentru al penetra
Sus In jos
Mike Hauntings

MesajSubiect: Re: Those Nights    Vin Noi 19, 2010 8:31 pm

Trase aer puternic in piept, simtind cum brunetul isi retragea degetul. Se lasa asezat dupa cum ii dictau mainile brunetului, nedorind sa se opreasca din a'si musca buza. Deschise lent ochii, evocand un nou sarut asta numai pentru a nu se simti singur si pentru a nu scoate iar acele mici tipete specifice acestui act. Se aseza cat de comod reusi, ducandu'si mainile in jurul gatului brunetului
Sus In jos
Andrew Kage
Admin

MesajSubiect: Re: Those Nights    Vin Noi 19, 2010 9:18 pm

L-am luat in brate,asezandu-ma in sezut,tinandu-l pe pusti deasupra mea.In pozitia asta il voi putea penetra mai usor.M-am lasat dus de val,introducandu-mi mandria in el,incet si cu grija,strangand puternic din ochi caci tare stramt mai putea sa fie si ma durea
Sus In jos
Mike Hauntings

MesajSubiect: Re: Those Nights    Sam Noi 20, 2010 1:02 am

Stranse puternic din dinti,lasandu'si capul din cauza durerii provocate neintentionat de brunet. Il durea a dracului de tare dar isi musca buza asta pentru a nu dori sa dea dovada inca o data de slabiciune in fata lui. Trase puternic aer in piept, incercand sa isi ia gandul de la asta, concepand un nou sarut asta gasind solutia cea mai buna
Sus In jos
Andrew Kage
Admin

MesajSubiect: Re: Those Nights    Sam Noi 20, 2010 1:05 am

Era al naibii de greu sa-l penetrez.Nu mi se mai intamplase nici o data,ceilalti cu care o facusem fiind cat de cat acceptabili.Nu mi-am putut introduce toata mandria in el asa ca m-am multumit cu jumatate.M-am oprit pentru o clipa ca sa-l fac sa se obisnuiasca cu durerea,raspunzandu-i tandru dar pasional la sarut
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Those Nights    

Sus In jos

Those Nights
Sus 
Pagina 42 din 44Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 22 ... 41, 42, 43, 44  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Ghost Story :: Orasul parasit :: Caminul :: Camere-
Mergi direct la: