if you lost youre soul, you'll find it here

AcasaCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

Sala de muzica

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
AutorMesaj
Andrew Kage
Admin

Data de înscriere : 26/09/2010

MesajSubiect: Re: Sala de muzica   Mar Aug 16, 2011 4:46 am

Ii raspunse la fel de pasional si intr-un mod ce-l facea sa se relaxeze si sa se destinda putin. Odata relaxat de-abinelea, avea sa-i fie mai usor lui Andrew s aintre el. Continua miscarile incete, observand ca pustiul se largea destul de repede. Perfect, inca putin si totul avea sa fie cat mai placut. Mari treptat ritmul, insa nu foarte mult, intrand cu cate putin in el, mai adanc.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://ghost-story.forumz.ro
Jesse Anson

MesajSubiect: Re: Sala de muzica   Mar Aug 16, 2011 4:48 am

Sarutul ma relaxase si pe mine, iar durerea incepea, usor, usor, sa dispara, fiind inlocuita de placere. Curand aveam sa simt doar placere absoluta si nimic mai mult, stiind ca nu aveam cum sa nu fiu adus in extaz de Andrew, cand o avea asa mare, plus ca stia sa o si foloseasca. La sfarsitul sarutul, las cateva gemete sa-mi paraseasca gura.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Andrew Kage
Admin

MesajSubiect: Re: Sala de muzica   Mar Aug 16, 2011 4:50 am

Se sprijini in maini, gemand si el scurt. Pana la o urma intrase pana la capat in el, iar acum era destul de larg ca sa se poata misca mai repede. Mari ritmul, simtindu-se c ain al noua-lea cer in pusti. Parca era prima lui data cand o facea, asa de placut era, insa asta datora dragostei ce-o purta lui Jesse.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://ghost-story.forumz.ro
Jesse Anson

MesajSubiect: Re: Sala de muzica   Mar Aug 16, 2011 4:52 am

Cand mareste ritmul incep sa gem mai puternic, fiind foarte placut. Asa cum se astepta, sexul, nu, dragostea era mult mai placuta, fiind doar din cauza sentimentelor. Era total altceva sa pui sentiment in partida, sa il iubesti pe cel cu care o faci, era de neinlocuit. Imi las capul pe spate, lasand gemetele de placere la iveala.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Sala de muzica   

Sus In jos

Sala de muzica
Sus 
Pagina 7 din 7Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Ghost Story :: Orasul parasit :: Teatrul-
Mergi direct la: