if you lost youre soul, you'll find it here

AcasaCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

Inregistrare

In jos 
AutorMesaj
Andrew Kage
Admin

Data de înscriere : 26/09/2010

MesajSubiect: Inregistrare   Dum Sept 26, 2010 4:30 am

Nume:
Prenume:
Porecla:
Varsta:
Rasa:
Orientare sexuala:
Scurt istoric:
Poza:

Fisa mea:
Nume:Sixx
Prenume:Andrew
Porecla:Andy
Varsta:21
Rasa:om
Orientare sexuala:bi
Scurt istoric:Dupa ce a hotarat ca e timpul sa ia o pauza din cariera lui muzicala,Andy s-a mutat in orasul asta in ciuda avertismentelor cum ca ar fi bantuit.Fiind o fire ce nu crede nici in ruptul capului despre lucruri paranormale,Andy i-a ignorat pe toti spunandu-le ca sunt nebuni
Poza:

Ultima editare efectuata de catre Andy Sixx in Dum Sept 26, 2010 4:43 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://ghost-story.forumz.ro
Mike Hauntings

MesajSubiect: Re: Inregistrare   Dum Sept 26, 2010 4:41 am

Nume:Hauntings
Prenume:Mike
Porecla:Samo
Varsta:17
Rasa:Om
Orientare sexuala: Bi
Scurt istoric:Copilaria sa este comuna cu a mai multor copii.Parintii sai nu i'au putut oferi multe lucruri, din cauza problemei economice ce se facea simtita in fiecare zi.La 10 ani dupa nastere sa, familia Hautings a fost data afara din casa lor, datorita ratelor neplatite, parintii sai nesuportand idee si consumandu'se prea mult, intr'un final murind. Acest lucru i'a intarit caracterul baiatului, acesta ajungand sa fure pentru a'si putea plati hrana. Mai tarziu Mike a facut cunostiinta cu gasti, datorita lor ajungand traficant de droguri. El nu s'a oprit aici.A continuat sa omoare oameni, facandu'se repede cunoscut in lumea interlopa.
Poza:

Ultima editare efectuata de catre Mike Hauntings in Dum Sept 26, 2010 5:07 am, editata de 2 ori
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Ice Demonique

MesajSubiect: Re: Inregistrare   Dum Sept 26, 2010 4:47 am

Nume: Demonique
Prenume: Christopher
Porecla: Ice sau Demon
Varsta: 20
Rasa: Vampir pur
Orientarea sexuala: bi
Scurt istoric: Vampir pur, traieste inca de la inceput secolului 14. Este cunoscut in lumea Intunericului drept Demon, iar in lumea Oamenilor drept Ice. A omorat multe creaturi si oameni, printre care si pe regele vampirilot, acesta furandu'i rangul. Are un frate de aceeasi seama cu el, pe care l'a lasat sa se acupe de asa zisul tron, lui nepasindu'i. Este destul de rebel si sadic uneori, enervand pe toata lumea. Cand vrea, este un tip dulce, dragut si tandru.
Poza:

Ultima editare efectuata de catre Ice Demonique in Dum Sept 26, 2010 4:52 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Cristine

MesajSubiect: Re: Inregistrare   Dum Sept 26, 2010 4:49 am

Nume: Bailon
Prenume: Cristine
Porecla: Criss, Cri
Varsta: 20 de ani
Rasa: om
Orientare sexuala: hetero
Scurt istoric: Cristine este fata care a avut mereu ce si-a dorit. De mica i se fac toate poftele, dar a ales din motive proprii sa isi aleaga propriul destin. Muzica a fost pasiunea ei de cand era mica.
Poza:

Sus In jos
Jesse Anson

MesajSubiect: Re: Inregistrare   Dum Sept 26, 2010 5:15 am

Nume:Garret
Prenume:Axel
Porecla:Ax
Varsta:16
Rasa:Vampir
Orientare sexuala:bisexual
Scurt istoric:Este dintr-un clan nobil de vampiri,fiind urmasul la tron al acestuia. Cum parintii sai inca mai sunt in viata Axel poate sa umble pe oriunde vrea. Nu tine prea des legatura cu familia, dar stie sigur ca peste tot sunt spioni ai clanului ce-l vegheaza. Chiar daca este foarte puternic, nu-si arata niciodata adevarata putere.
Poza:
Sus In jos
Anki

MesajSubiect: Re: Inregistrare   Dum Sept 26, 2010 4:01 pm

Nume: Shimekiri
Prenume: Anki
Porecla: Grim Reaper
Varsta: 18 ani
Rasa: Shinigami - Ingerul Mortii
Orientare sexuala: bi, dar ii plac mai mult baietii.
Scurt istoric: Anki s-a nascut in focurile Iadului, acum vreo 50 si ceva de mii sau milioane de ani in urma. El este legatura omeniri cu lumea de dincolo. Chiar daca pare om si poate fi ranit, ranile ii se vindeca singure si daca isi pierde membre, aceasta ii se refac in maxim doua ore. Nu poate fi ucis decat de Lucifer insasi.
Poza:
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://fullmoon.forumhit.ro/forum.htm
Kimiko

MesajSubiect: Re: Inregistrare   Dum Sept 26, 2010 5:40 pm

Nume:Raven
Prenume:Kimiko
Porecla:Kimi
Varsta:18 ani
Rasa:om
Orientare sexuala:hetero
Scurt istoric:Dupa ce parintii iau murit intr-un accident s-a descurcat de una singura in mare parte.A stat o vreme cu fratele ei mai mare,dar la 16 ani a plecat in lume pentru a se descurca.Deobicei este incapatanata,prietenoasa si timida uneori
Poza:

Sus In jos
Dot

MesajSubiect: Re: Inregistrare   Dum Sept 26, 2010 6:23 pm

Nume:Muroga
Prenume:Joshua
Porecla:Dot
Varsta:17(242)
Rasa:Vampir
Orientare sexuala:bi
Scurt istoric:A fost transformat in vampir de cel mai bun prieten a lui inainte ca acesta sa moara.Parintii lui afland asta lau renegat.
Poza:

Sus In jos
Kain

MesajSubiect: Re: Inregistrare   Dum Sept 26, 2010 7:03 pm

Nume: Abel
Prenume: Kain
Porecla: Kai
Varsta: 17 ani
Rasa: Om
Orientare sexuala: Bi.
Scurt istoric: Imediat ce si-a pierdut o mare parte din memorie, in urma unui accident de masina, a urmat si suferinta provocata de pierderea mamei, aceasta suferind de cancer. Locuind numai cu tatal lui pana acum un an, a dus o viata normala. Desi traind in aceeasi casa, abia daca il vedea pe tatal lui ce mereu era plecat, intr-un sfarsit s-a hotarat sa se mute, o data ce a fost acceptat la academia de arte. Acum locuieste singur si se dedica artelor plastice si muzicii.
Poza:
Sus In jos
Lee DaSom

Data de înscriere : 27/09/2010

MesajSubiect: Re: Inregistrare   Lun Sept 27, 2010 2:57 am

Nume:
Lee
Prenume:
DaSom
Porecla:
Sammy
Varsta:
19
Rasa:
Om
Orientare sexuala:
Bi
Scurt istoric:
S-a născut în 1991,în Corea de Sud,Seoul. A avut o viaţă normală,pănă cănd părinţii i-au fost ucişi.De atunci a intrat în depresii,şi n-a mai vrut să socializeze cu nimeni.Se izolase în casa părinţilor,trăind doar cu pisica ei,Flaffy.Pe la paisprezece ani auzise de vampiri.Tot timpul vampirii i-au atras atenţia.Dar,îi este frică de ei de când unul dintre ei era să o muşte.
Poza:

Sus In jos
Yunho

Data de înscriere : 27/09/2010

MesajSubiect: Re: Inregistrare   Lun Sept 27, 2010 3:01 am

Nume: Jung
Prenume: Yunho
Porecla: U-know
Varsta: 123, dar pare de 20 [neimpliniti:-"]
Rasa: vampir
Orientare sexuala: bi
Scurt istoric: Yunho a crescut impreuna cu parintii sai pana la varsta de 15 ani. Tata lui nu avea ideea ca mama sa era vampir si nici nu observase toate ciudateniile ei, in schimb baiatul da si se tot ferea de fiinta care i-a dat nastere, realizand in final, ca el s-a nascut dintr-un om si-un vampir si el fiind o semi-creatura, putandu-se controla la multe lucruri din care cei puri nu pot. Nu suporta cu ideea, dar cum au trecut deceniile cu atat s-a obisnuit. Pana la urma, a putut descoperi atat dezavantajele cat si dezavantajele, dar nu mai vorbeste nici cu o ruda din familie, rareori cu sora sa vitrega.
Poza:
Sus In jos
Bryann

Data de înscriere : 23/10/2010

MesajSubiect: Re: Inregistrare   Sam Oct 23, 2010 4:00 am

Nume: Tows
Prenume: Bryann
Porecla: BuBu xD
Varsta: 18 ani
Rasa: Inger
Orientare sexuala: Bi
Scurt istoric: Deoarece Bryann era diferit de restul persoanelor din clasa lui a fost trimis la o scoala speciala , afland mai tarziu ca era o scoala de ingeri, unde nu era tratat prea frumos fata de restul colegilor. A invatat sa treaca peste tot,insa din copilarie a ramas cu un soc despre care prefera sa nu vorbeasca. Este mai tacut, ambitios si sensibil, gandind deseori ca un copil.
Poza:

Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Inregistrare   

Sus In jos

Inregistrare
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» POEZIILE NOASTRE COLECTIVE