if you lost youre soul, you'll find it here

AcasaCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

The land of creatures [privat]

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
Yunho

Data de înscriere : 27/09/2010

MesajSubiect: Re: The land of creatures [privat]   Vin Oct 01, 2010 4:24 am

Cand i-am auzit cererea, m-am bucurat nespus si am sarutat-o scurt pe buze. Mi-am dat privirea direct in ochii ei.
- Chiar iti doresti sa stau cu tine? Poate provoc tornade, cand merg, inca nu mi-a verificat termenul de valabilitate! am glumit, razand imediat.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Lee DaSom

MesajSubiect: Re: The land of creatures [privat]   Vin Oct 01, 2010 4:39 am

Făcu botic,apoi zâmbi.
-Normal că îmi doresc să stai cu mine. Şi nu-mi pasă dacă provoci tornade,eu vreau să stau cu tine,pentru că acum,tu eşti tot ce am mai important.Ei,şi pe Flaffy.Dar tu...tu eşti ceva mai special ! Şi să ştii că poziţia asta a noastră e cam...nu ştiu.Mă face să o iau de la capăt,şi nu cred că vrei,nu?
Sus In jos
Yunho

MesajSubiect: Re: The land of creatures [privat]   Vin Oct 01, 2010 4:43 am

- Scuze! i-am zis fetei putin rosu si m-am asezat pe-o parte a patului, imbratisand-o cu un brat.
- Da, stau cu tine si maine si mai mult pana te vei satura si vei vrea sa scapi de mine.
Am inceput usor sa rad.
- Asa voi putea cunoaste si mai multe despre tine asa ca nu stiu de ce as rata o asemenea sansa. Crezi ca din cauza pozitiei a fugit Fluffy din camera?
Sus In jos
Lee DaSom

MesajSubiect: Re: The land of creatures [privat]   Vin Oct 01, 2010 4:55 am

Râse,lăsându-şi capul pe pieptul băiatului.
-Nu mă voi sătura de tine,de asta să fii sigur!Poate o să te saturi tu de mine. Privi în cameră,văzând că Flaffy nu mai e. A mda,posibil de asta să fi fugit. Cine ştie un' s-a dus?!Probabil să-şi caute şi ea un vampir drăguţ,să facă acelaşi lucru. Mai ştii...!Oricum,vampir mai frumos ca tine nu există!
Sus In jos
Yunho

MesajSubiect: Re: The land of creatures [privat]   Sam Oct 02, 2010 1:56 am

Am ras subtil, evitandu-ma sa ma inrosesc. Nu ma asteptasem de la semenea replici, oricum nu ma asteptam caci eu mereu auzeam tonul rece in voce.
- Nu as fi crezut ca un muritor poate topi, prin cuvinte, inima unui vampir. Unde ai fost pana acum? aproape am soptit, ca un gand, intrebarea si am afisat un zambet incet, continuand sa o privesc pe fata.
Sus In jos
Lee DaSom

MesajSubiect: Re: The land of creatures [privat]   Sam Oct 02, 2010 2:06 am

Râse,privindu-l.Chiar dacă el puse întrebarea aproape şoptit,ea tot o auzi,şi abea aştepta să-i dea şi răspunsul.
-Oh,atunci,se pare că eu sunt prima muritoare ce poate face asta.Şi la întrebarea ta...eu am fost tot timpul aici,te-am aşteptat o grămadă. De mult îmi doream un vampir ca tine. Eu pur şi simplu,acum,te ador ! Se ridică puţin mai sus,până când a putut să îşi atingă fruntea de obrazul băiatului,şi se ghemui lângă el.
Sus In jos
Yunho

MesajSubiect: Re: The land of creatures [privat]   Sam Oct 02, 2010 2:13 am

- Ciudat! am replicat usor, amintindu-mi replica cum ca tanara inainte nu credea in vampiri. Foarte brusca schimbarea! m-am amuzat, atent, de situatie.
- De ce nu-mi povestesti? Vreau sa aud. "De fapt, nu cred ca m-as satura vreodata sa te ascult, indiferent care ar fi subiectul."
Sus In jos
Lee DaSom

MesajSubiect: Re: The land of creatures [privat]   Sam Oct 02, 2010 2:52 am

-Povestea rămâne suspendată pentru mâine. Acum lasă-mă să dorm,altfel te bântui,spuse şi îşi închise ochii,aşteptându-i şi următoarea lui replică.
-Dar,înainte...crezi în dragoste la prima vedere,Yun'? Întrebă,zâmbind scurt în colţul gurii.
Sus In jos
Yunho

MesajSubiect: Re: The land of creatures [privat]   Sam Oct 02, 2010 2:57 am

- Cred in dragoste la prima vedere, doar daca respctivul sau respectiva incepe sa vorbeasca, prefer sa ma indragostesc de voce, ce tine de partea spiritului, decat de imagine, care nu ramane niciodata aceeasi. Intelegi, ce indrug eu aici? am ajuns la concluzia ca m-am derutat si pe mine, asa ca nu inteleg de ce nu as fi derutat-o si pe ea.
Sus In jos
Lee DaSom

MesajSubiect: Re: The land of creatures [privat]   Sam Oct 02, 2010 3:15 am

-Da,înţeleg. Atunci,nu mă vei crede o disperată dacă îţi zic asta.Făcu o pauză,luând o gură mare de aer,şi căutându-i mâna,iar când o găsi,i-o strânse uşor.
-Te iubesc,Yun'.
Asta era prima dată când îi spusese unui băiat că îl iubeşte.Şi mai ales unui vampir.Dar o atrăgea foarte mult,îi plăcea totul la el: personalitatea,cum arăta,şi tot.
Sus In jos
Yunho

MesajSubiect: Re: The land of creatures [privat]   Sam Oct 02, 2010 3:22 am

- Si eu te iubesc Sammy! i-am zis in acelas ton, strangandu-i si eu mana.
M-am apropiat de fata si mi-am lipit buzele de fruntea ei, sarutand-o repede, apoi i-am mai dat si un sarut rapid pe buze.
- Acuma cred ca e timpul sa iti odihnesti corpul, ca altfel iti iei balansul neechilibrat la el.
Sus In jos
Lee DaSom

MesajSubiect: Re: The land of creatures [privat]   Sam Oct 02, 2010 3:31 am

-Noapte bună,Yun'.
A adormit,în sfârşit,cu zâmbetul pe buze şi acel ' te iubesc ' repetându-se în mintea ei. Peste,să zicem o oră sau două, a început să caute cu mâna o pătură,sau orice altceva ce i-ar putea ţine de cald.Îşi mişca doar mâna,căci încă era conştientă că era lipită de el,şi nu voia să se dezlipească.
Sus In jos
Yunho

MesajSubiect: Re: The land of creatures [privat]   Sam Oct 02, 2010 3:35 am

Am urmarit-o in tot timpul somnului, veghindu-i-l. Cand am observat mana miscandu-se, am intuit ce cauta si cum eu puteam observa patura, am luat-o cu mana si am asezat-o peste trupul fetei, avand grija sa fie complet acoperite. Putand sa-i aud gandurile, mi-am format un zambet larg pe chip, fara sa ma astept nici la altceva, doar ca imi placea sa le aud.
Sus In jos
Lee DaSom

MesajSubiect: Re: The land of creatures [privat]   Sam Oct 02, 2010 3:47 am

A şoptit un mulţumesc,revenind la somnul ei.Dormea frumos,şi tocmai atunci,veni şi pisicuţa,şi aşezându-se lipită-lipită de Sammy,torcând puternic. Ea nu simţi,dar dimineaţa,pe la vreo şapte când se trezi,era gata-gata să o stâlcească. Nu băgă de seamă,că doar nu i-a făcut rău. S-a întors către Yunho,întinzându-se şi zâmbind.
-'Neaţaaa!Mamăă,ce bine am dormit !
Sus In jos
Yunho

MesajSubiect: Re: The land of creatures [privat]   Dum Oct 03, 2010 5:28 am

- Buna dimineata. Devreme te trezesti! i-am afisat usor un zambet.
- Cum ai dormit? Ce-ai visat? Vrei sa te las o clipa sau mai multe singura pana ce iti schimbi tinuta sifonata de noapte? am inceput sa rad si am privit-o pe fata. Aaa da, era sa uit! am sarutat-o incet, ca d e buna dimineata si m-am ridicat din pat, uitandu-ma inspre ea ca sa-mi poata zice raspunsul.
Sus In jos
Lee DaSom

MesajSubiect: Re: The land of creatures [privat]   Dum Oct 03, 2010 5:33 pm

-M-ai zăpăcit.Nu ştii că nu e bine să pui aşa multe întrebări unui adormit? Întrebă,lovindu-l cu perna. Şi cine a zis că dacă m-am trezit,mă voi ridica şi din pat?Eh? Râse scurt,întinzându-se la loc pe pat,dar nu înainte de a-l trage şi pe băiat lângă ea.
-Nu mai ştiu ce am visat,dar ştiu sigur că a fost ceva cu tine. Şi cred că o să mai zăbovesc în pat până la opt... Sau nu. Se urcă deasupra băiatului,rezemându-se în mâinile ce îi stăteau pe pieptul lui.
-Ştiu! O să-ţi fac portretul ! Spuse,entuziasmată.
Sus In jos
Yunho

MesajSubiect: Re: The land of creatures [privat]   Mar Oct 05, 2010 1:53 am

- De ce ai aruncat perna? E irosinta de material sa o arunci! am inceput sa rad.
Am urmarit-o, in timp ce isi schimba pozitia si am inceput sa chicotesc.
- Din pozitia aceasta, vrei sa imi faci portretul? E cam... m-am oprit, caci stiam ca ideea mea e deja sugerata si a atins unde trebuie.
Sus In jos
Lee DaSom

MesajSubiect: Re: The land of creatures [privat]   Mar Oct 05, 2010 2:14 am

-Mwahahaha! Nu,îţi voi face portretul puţin mai târziu. Acum...ei...Râse,sărutându-l şi strecurându-şi uşor limba în interiorul umed al gurii lui.
-Ce ziceai?Cum e poziţia asta?Provoacă multe gânduri,aşa-i ? Ei,asta e. Râse,şi continuă să-l sărute.
Sus In jos
Yunho

MesajSubiect: Re: The land of creatures [privat]   Mar Oct 05, 2010 2:30 am

Continuasem si eu sa o sarut, ca oricum ma blocase si imediat cum lumina de afara a inceput sa se strecoare, imi puteam simti sangele cald, circuland prin intreg corpul, schimbandu-mi culoarea alba de pe chip si simtind cu simturile umane. Mi-am asezat mana pe spatele fetei, ridicand-o putin mai sus, pana eram in apropierea gatului. Limba mea continua sa se joace cu a ei.
Sus In jos
Lee DaSom

MesajSubiect: Re: The land of creatures [privat]   Mar Oct 05, 2010 2:47 am

Îi muşcă uşor buza,coborând cu săruturile până la gâtul băiatului,de data asta simţindu-i căldura din corp.Yunho săruta excelent,şi acum nu avea de gând să se oprească din chestia asta,indiferent de ce ar zice el. Reveni cu săruturile la buze,dar îl rupse peste un minut şi jumătate,doar pentru a-şi scoate maieul,apoi reveni.
Sus In jos
Yunho

MesajSubiect: Re: The land of creatures [privat]   Mar Oct 05, 2010 3:28 am

Mi-am dat usor gatul intr-o parte, incepand sa fac sunete diferite, de placere. M-am oprit din ele, cand a reinceput sarutul, ca sa pot crea atentie, unde era mai important. Am simtit destula lipsa la departare, dar incantat am sorbit cu ochii, imaginea din fata mea. Cand buzele ei s-au alaturat inapoi, alor mele, mi-am pus mana dupa gatul ei, pentru a o putea simti si mai bine. M-am ratacit cu limba prin gura fetei, pana ce am prins-o intre buze si am inceput sa trag de ea, la final, muscand-o.
Sus In jos
Lee DaSom

MesajSubiect: Re: The land of creatures [privat]   Mar Oct 05, 2010 3:48 am

Scoase un mic sunet de plăcere când începu să tragă de limba ei,şi apoi când o muşcă. S-a lăsat lângă el,şi trăgându-l deasupra ei,preluând el controlul.Prefera să conducă altcineva decât ea.Se înroşi uşor când îşi aduse aminte că era doar în pantalonii scurţi şi sutien în faţa lui,dar în orice caz,nu-i păsa atâta timp cât se simţea bine cu el.
Sus In jos
Yunho

MesajSubiect: Re: The land of creatures [privat]   Mar Oct 05, 2010 4:05 am

Am zambit usor, cand mi-a schimbat pozitia si am privit-o, pana ce m-am scapat si eu de tricoul ce-l aveam. Am coborat, apoi, catre gatul fetei, sarutandu-l si muscandu-l cu grija, apoi m-am dat la pieptul ei, facandu-mi mana sa-mi alunece pe coapsele fermei ale fetei, vroiam sa simt si sa-i ating absolut totul.
Dupa ce am sarutat-o si la piept, am coborat la abdomen, facand aceleasi miscari ca la gat, doar ca de data aceasta, am si trecut cu limba peste piele.
Sus In jos
Lee DaSom

MesajSubiect: Re: The land of creatures [privat]   Mar Oct 05, 2010 4:31 am

Rămăsese complet hipnotizată de corpul băiatului,era perfect. Scutură rapid capul,continuând cu acele uşoare gemete.
Îl privi,muşcându-şi destul de tare buza,trupul încălzindu.se din ce în ce mai mult .
-Te iubesc,Yun' ! Îi şopti la ureche , cu respiraţia-i caldă, când îl trase mai aproape de chipul ei. L-a privit apoi în ochi,intens,şi îl sărută pasional.Acel sărut dădea din pasional,înspre pervers,dar Yunho săruta bine în orice fel.
Sus In jos
Yunho

MesajSubiect: Re: The land of creatures [privat]   Mar Oct 05, 2010 4:42 am

Inainte sa raspund la declaratia fetei, m-am simtit pierdut intr-un alt sarut si mi-am incolacit limba in gura fetei, ducand-o din ce in ce mai adanc in exploatare. Am continuat sarutul asa, timp indelungat, pana ce am putut simti lipsa oxigenului, apoi m-am indepartat usor, soptind:
- Si eu te iubesc! dupa, mi-am mai presat buzele peste ale fetei.
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: The land of creatures [privat]   

Sus In jos

The land of creatures [privat]
Sus 
Pagina 3 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Ghost Story :: Orasul parasit :: Caminul :: Camere-
Mergi direct la: